Zimowe Warsztaty Taneczno-Wokalne 2018
Zimowe Warsztaty Taneczno-Wokalne 2018

Zapraszamy dzieci już od 7 roku życia

Termin: 29.01 - 02.02.2018
Godzina 9:00 - 15:00
Cena za 5 dni (30 godz): 240 zł


Jasło - ul. Rejtana 7Przedstawiamy Państwu Ofertę warsztatów taneczno-wokalnych dla dzieci.

Warsztaty mają charakter treningowy i dedykowany jest wszystkim pasjonatom oraz osobom dopiero zaczynającym swoją przygodę z tańcem lub ze śpiewem.

Warsztaty Nasze odbywać się będą w Studio Tańca AT DANCE w Jaśle i w Krośnie.

CENA: 240 zł od osoby (zniżka dla rodzeństw)

W programie:

  • Zajęcia Taneczne
  • Zajęcia Wokalne (możliwość w tym czasie lekcji indywidualnych)
  • Ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz rozciągające
  • Gry i Zabawy, zajęcia plastyczne
  • Seanse Filmowe
  • Opieka codziennie od 9:00 do 15:00 !!!

Uczestnikom warsztatów gwarantujemy super zabawę, profesjonalnych instruktorów, niezapomniane wrażenia oraz produktywne spędzenie 6 godziny zajęć dziennie.Liczba Miejsc Ograniczona

W razie jakichkolwiek pytań Prosimy o kontakt!


tel.: 793 499 282 lub 505 024 702


Zimowe Warsztaty Taneczno-Wokalne 2018 

A tak między innymi bawiliśmy się w ubiegłym roku


Warsztaty Taneczno-Wokalne 2017 r. 


A to nasze ostatnie nagranie w świątecznym klimacie :) :) :) 


INSTRUKTORZY ZIMOWYCH WARSZTATÓW TANECZNO-WOKALNYCH 2016


----Kliknij i dowiedz się więcej! ------

Kornelia Mistachowicz


Kornelia Mistachowicz, Absolwentka z Dyplomem Szkoły Muzycznej II stopnia na wydziale wokalnym a obecnie jest Studentką Wydziału Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuki Muzycznej w Instytucie Muzyki na Uniwersytecie Rzewszowskim.


Przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 4 lat, kształcąc się pod okiem licznych nauczycieli śpiewu. Przez ten czas zyskała kilkunastoletnie doświadczenie wokalne i sceniczne. Brała (i bierze) udział w licznych występach scenicznych, konkursach, przeglądach wokalnych, oraz koncertach. Już mając kilka lat występowała w teledyskach promujących miasto Jasło. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów wokalnych. W repertuarze posiada najpiękniejsze utwory z szeroko pojętej muzyki religijnej, popowej oraz klasycznej. Równolegle ze śpiewem pobierała nauki gry na fortepianie.Należała do chóru Soli Deo, z którym występowała na wielu konkursach, festiwalach oraz koncertach a obecnie należy do Akademickiego Chóru Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Kornelia Mistachowicz
Anna Harsze, Absolwentka Studium Animatorów Kultury w Krośnie – specjalność taniec. Autorka widowiska tanecznego „Tajemnica wyobraźni”. Od 2005r. tancerka zespołu tanecznego Omega. Absolwentka Kursu Instruktor/Choreograf Tańca Nowoczesnego w Krakowie. Specjalizuje się w stylach: hip-hop, taniec współczesny.

Kornelia Mistachowicz
Maciej Kuliga, Absolwent Studium Animatorów Kultury w Krośnie – specjalność taniec. Od 2014r. Tancerz w Formacji Tańca Towarzyskiego” FLAMENCO”. Współzałożyciel - grupy taneczno – kabaretowej „ Artyści za Dychę”. Absolwent Kursu Instruktor/Choreograf Tańca Nowoczesnego w Krakowie. Specjalizuje się w stylach: breakdance, hiphop, taniec ludowy.

Aleksandra Mistachowicz


Aleksandra Mistachowicz, Dyplomowana Absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia na wydziale wokalnym.


Jej przygoda z muzyką rozpoczęła się w wieku 3 lat, kształcąc swój głos z pomocą licznych nauczycieli śpiewu. Przez ten czas zyskała kilkunastoletnie doświadczenie wokalne i sceniczne.Ma na swoim koncie wiele sukcesów wokalnych. Swoją pasje do muzyki połączyła z pasją fotografii co zaowocowało sesjami fotograficznymi o tematyce taneczno-muzycznej oraz teledyskami tanecznymi oraz wokalno-muzycznymi przy współpracy Studia Tańca AT Dance.


Miała długoletni kontakt z muzyką chóralną będąc członkiem chóru Soli Deo a także brała udział w przedsięwzięciach muzycznych promujących miasto Jasło.


 Zimowe Warsztaty Taneczno-Wokalne 2018