OMEGA Tomasza Berkowicza MISTRZAMI ŚWIATA
OMEGA Tomasza Berkowicza MISTRZAMI ŚWIATA

Zespół OMEGA zdobył dziś Mistrzostwo Świata! 18 listopad to kolejny znakominy dzień w tym roku dla nas\ego zespołu. W tym roku wywalczyli oni Mistrzostwo Polski oraz pierwsze wicemistrzostwo Europy, dziś natomiast zdobyli Mistrzostwo Świata! Mistrzostwa Świata w tym roku odbyły się w Libercu w Czechach a cała impreza trwała tydzień. Podczas tego tygodnia można było oglądać tancerzy z różnych zakątków świata w wielu kategoriach oraz stylach tanecznych. Instruktorem oraz choreografem przygotowującym Zespół do Mistrzostw jest Tomasz Berkowicz – tancerz, instruktor, choreograf a także właściciel Studio Tańca AT DANCE z filiami w Jaśle i Krośnie.


Zespół na co dzień ćwiczy w Gminnym Ośrodku Kultury w Chorkówce, którego dyrektorem jest Bogusław Pacek, a opiekunem Małgorzata Foremny.


Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, iż sukces zespołu doceniło po raz kolejny zagraniczne jury! Tym razem były to Mistrzostwa Świata 2018 WADF World Dance Championship w Liberec (Czechy). Zespół OMEGA przetarł szlak następnym naszym grupą, które już są przygotowywane na przyszłoroczne największe imprezy. Życzymy wytrwałości oraz trzymamy kciuki za Omege oraz pozostałe zespoły.

Tomasz Berkowicz