Zimowe Warsztaty Taneczne 2018
Zimowe Warsztaty Taneczne 2018

prowadzący: Mariusz Mario Jasuwienas, Ewa Pluta, Maciej Kuliga, Anna Tymków


Zapraszamy Dzieci oraz Młodzież

Termin: 29.01 - 01.02.2018

Godzina:

JASŁO - Młodzież - 14:30 - 17:00 - Dzieci - 17:00 - 18:30


KROSNO - Dzieci - 9:30 - 11:00 - Młodzież - 11:00-13:30Warsztaty Taneczne Hip Hop

 

Koszt:
- całość Dzieci 7-12 kat: 90 zł Młodzież pow. 13 lat: 120 zł
- wybrany styl 50 zł
Miejsce: Jasło Studio Tańca AT DANCE Tomasz Berkowicz ul. Rejtana 7
Miejsce: Krosno Studio Tańca AT DANCE Tomasz Berkowicz ul. Czajkowskiego 51Warsztaty Poprowadzą:

Mariusz Mario Jasuwienas


styl: Młodzież HipHop/Lady Styling Dzieci w RYTMIE YOU CAN DANCE


Choreograf, tancerz, instruktor, finalista I edycji programu "You Can Dance" - Po Prostu Tańcz".

Mariusz odniósł liczne sukcesy jako choreograf. Jego spektakl pt: "Shalom" zwyciężył w konkursie pokonując 300 spektakli z całego świata i tym samym został wybrany na "Światowe Dni Młodzieży" w Sydney.

Obecnie tworzy choreografie do musicali które można zobaczyć w teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, m.in: "The Best of Broadway".

Mariusz ukończył studium tańca jazzowego pod okiem Piotra Galińskiego. Szkolił się u najlepszych instruktorów w świecie w Los Angeles, Paryżu i Londanie.

Można było go zobaczyć w wielu programach telewizyjncyh m.in. "Ciao Darwin", "Dzień Dobry TVN","Studio Złote Tarasy", "Szymon Majewski Show", w teledyskach, kabaretonach i reklamach telewizyjnych

Ewa Pluta


styl: Mocny HIP HOPInstruktor/Choreograf tańca nowoczesnego. Absolwentka studiów choreografii na Krakowskich Szkołach Artystycznych oraz kursu na instruktora/choreografa tańca nowoczesnego. Od kilku lat stała uczestniczka Pair Play Dance Camp

Założycielka i choreograf zespołu FLASH oraz choreograf Art Dance.

Taniec stał się jej pasją odkąd poszłam na pierwsze zajęcia w wieku 12 lat. Jeżdzi na różne warsztaty i czerpię inspiracje ze wszystkiego. To jej zdaniem "...najpiękniejsza pasja na świecie, dlatego chce się nią z wszystkimi dzielić...".

Specjalizuje się w styloach: Hip-hop, new style, przeważnie jednak w moich choreografiach wykorzystuje również elementy stylów takich jak house, dancehall, a nawet jazz czy contemporary.

Anna Tymków


styl: Taniec WspółczesnyInstruktor/Choreograf tańca nowoczesnego. Absolwentka studiów choreografii na Krakowskich Szkołach Artystycznych.

Choreograf zespołu FLASH oraz Art Dance. Współpracuje z Agencja Connect International w Warszawie oraz przygotowuje się do spektaklu Teatru Tańca w choreografii Natalii Madejczyk.

W wolnych chwilach biorę udział w różnych warsztatach. Jej inspiracją do tworzenia choreografii jest wszystko to, co ją otacza.

Specjalizacja: taniec współczesny

Maciej Kuliga


styl: Break DanceMaciej Kuliga, Absolwent Studium Animatorów Kultury w Krośnie – specjalność taniec.

Tancerz zespołu tańca nowoczesnego "OMEGA" prowadzonego przez Tomasza Berkowicza, tancerz Formacji Tańca Towarzyskiego” FLAMENCO”. Współzałożyciel - grupy taneczno – kabaretowej „ Artyści za Dychę”. Absolwent Kursu Instruktor/Choreograf Tańca Nowoczesnego w Krakowie.

Specjalizuje się w stylach: breakdance, hiphop, taniec ludowy.Wiecej informacji:


tel. 793 499 282


e-mail: atdance@tomaszberkowicz.pl