Tomasz Berkowicz w programie 'The Brain. Genialny Umysł'.
Tomasz Berkowicz w programie 'The Brain. Genialny Umysł'.


Tomasz Berkowicz w programie 'The Brain. Genialny Umysł'. 

Tomasz Berkowicz - Choreograf, Instruktor, Tancerz Studio Tańca AT DANCE.Swoją pasję jaką jest taniec rozwija od najwcześniejszych lat życia, a odziedziczył ją po rodzicach, którzy byli tancerzami a obecnie są instruktorami tańca towarzyskiego. Przez większość swojego życia jako tancerz tańca towarzyskiego osiągnął wiele w Polsce i za granicą lecz na tym nie poprzestał. Na studiach dodatkowo zaczął interesować się innymi stylami jak Taniec Współczesny - zainspirowany przez panią Danutę Kamińską oraz Mariole Węgrzyn-Myćkę. Zaowocowało to ciekawością do innych stylów. W późniejszym Czasie zaczął tańczyć taniec nowoczesny jak również i Salsę oraz tango Argentino. Od tamtej pory pogłębiał swoją wiedzę i zaspakajał ciekawość, czerpiąc z różnych kultury z całego świata i poznając teoretycznie jak praktycznie tańce z najdalszych nawet zakątków świata.
Jego doświadczenie oraz wrodzone umiejętności słuchowe zainteresowały producentów nowego programu, który powstawał: "The Brain. Genialny umysł". Uczestnikami tego programu są zwykli ludzie, którzy jednak charakteryzują się wyjątkową pamięcią, wybitnym talentem matematycznym czy ponadprzeciętnie rozwiniętymi zmysłami smaku i dotyku, często w połączeniu z innymi umiejętnościami, np. wykorzystaniem siły mięśni. Osoby biorące udział w programie "The Brain. Genialny Umysł" potrafią m. In.: ekstremalnie szybko zapamiętywać i dodać 100 cyfr, wyodrębnić różnicę między obrazkami pozornie identycznymi, czy przejść bezbłędnie z zawiązanymi oczami przez gęstą sieć strumieni laserów.

Geniuszy oceniają jurorzy w składzie: Anita Sokołowska, Cezary Żak, Mariusz Pudzianowski i specjalista od ludzkich mózgów dr Mateusz Gola. Show poprowadzi dziennikarz i komentator Polsatu Sport - Jerzy Mielewski.
Pierwszym uczestnikiem, pierwszego odcinka był nasz instruktor i choreograf - założyciel Studio Tańca AT DANCE - Tomasz Berkowicz. Bez trudu rozpoznaje on każdy dowolny taniec tylko za pomocą dźwięków, które są wydawane przez tańczących tancerzy. W programie prezentuje swój wyjątkowy słuch, który współgra z niebywałą wiedzą o tańcach świata.

Kto jeszcze nie widział pana Tomka w akcji zapraszamy do oglądania:

Zobacz ...