Oficjalne wyniki
Oficjalne wyniki

Oficjalne WynikiI Przegląd młodzieżowych i dziecięcych zespołów, duetów i solistów


Kategoria Wiekowa 6-9 lat

Wystąpiło w tej kategorii wiekowej 11 zespołów (4 street Dance, 1 cheearleaders, 6 formy różne), 4 duety (1 street Dance, 3 formy różne) oraz 2 tancerzy solo (1 street Dance, 1 formy różne)

Decyzją jury wszystkie zespoły, duety oraz soliści otrzymali 1 miejsce oraz każdy uczestnik zdobył złoty medal!!


Dodatkowo puchar GRAND PRIX tej kategorii wiekowej powędrował do zespołu MINI SOULIKI ze Szkoły Tańca i Ruchu „Soul Dance” Edyta Mędrek-Śliwa w Dębicy za choreografie „I tak się Nas nie pozbędziecie”.



Jury przyznało również wyróżnienia dla: - Zespołu Rising Stars ze Studio Tańca AT DANCE w Jaśle Tomasza Berkowicza, Instruktor Anna Harsze. - Duetu Hulboj Melania i Pieczonka Milena ze Studia Baletowego Leili Arifuliny, Instruktor Tetiana Kudyrko.



______________________________________________________________________________________

Kategoria Wiekowa 10-15 lat

W kategorii tej wzięło udział 13 zespołów (6 street Dance, 1 cheearleaders, 5 formy różne, 1 taniec
współczesny I Jazz), 7 duetów (4 street Dance, 2 formy różne, 1 taniec współczesny i jazz) oraz 11 tancerzysolo (3 street Dance, 7 formy różne,1 taniec współczesny i jazz).




W Kategorii tej puchar GRAND PRIX przyznano:
- zespołowi Soul Dance Juniorzy ze Szkoły tańca i Ruchu „SOUL DANCE” Edyty Mędrek-Śliwy z Dębicy za choreografie Pawła Micho „Symfonia”
- Duet Kaja Borowiec i Wiktoria Niedbalec ze Szkoły Tańca i Ruchu „SOUL DANCE” Edyty Mędrek-Śliwy z Dębicy za choreografie Pauliny Bester „Walka o Dominację”





W poszczególnych kategoriach tanecznych Jury przyznało następujące miejsca:




Kategoria zespoły - Street Dance
1 miejsce - Street KIDS ze Studia Tańca AT DANCE Tomasza Berkowicza w Jaśle – Instruktor Anna Harsze
1 miejsce - Street Elite ze Studia Tańca AT DANCE Tomasza Berkowicza w Jaśle – Instruktor Anna Harsze
2 miejsce - Sky Group ze Studia Tańca AT DANCE Tomasza Berkowicza w Jaśle – Instruktor Maciej Kuliga
2 miejsce – Day Stars ze Studia Tańca AT DANCE Tomasza Berkowicza w Jaśle – Instruktor Tomasz Berkowicz
3 miejsce – Foot Prints z Centrum Kultury w Krynicy Zdroju – Instruktor Tomasz Berkowicz
3 miejsce – Dziecięcy Zespół Taneczny „Stokrotki” z Gminnego Ośrodka Kultury w Chorkówce




Kategoria zespoły - Cheearleaders
1 miejsce – FRAGOLIN – Stowarzyszenie Tańća Fragolin – Instruktor Katarzyna Stec, Melania Findysz




Kategoria zespoły – Formy Różne
1 miejsce – Soul Dance Juniorzy ze Studia Szkoły Tańca i Ruchu „SOUL DANCE” Edyta Mędrek-Śliwa w Dębicy, Instruktor Izabela Wójcik, Edyta Mędrek-Śliwa
1 miejsce - DESTINO ze Studio Tańca Destino w Ropie – Instruktor Katarzyna Święs
2 miejsce – Zespół Taneczny „Szept” z Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku – Instruktor Wylaź Dorota
2 miejsce – Fajne Gienki z Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku – Instruktor Wylaź Dorota
3 miejsce – JUMP z Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle, Instruktor Monika Kubaś-Gozdecka





Kategoria Duety – Street Dance
1 miejsce – Dominika Wójcik – Oliwia Nowak ze Studia Tańca AT DANCE Tomasza Berkowicza w Krośnie – Instruktor Maciej Kuliga
1 miejsce – Julia Kwilosz – Łącka Wiktoria ze Studia Tańca AT DANCE Tomasza Berkowicza w Jaśle – Instruktor Anna Harsze
2 miejsce – Weronika Mazur – Wiktoria Biernacka ze Studia Tańca AT DANCE Tomasza Berkowicza w Jaśle – Instruktor Anna Harsze
2 miejsce – Dominika Wójcik – Weronika Gazda ze Studia Tańca AT DANCE Tomasza Berkowicza w Krośnie – Instruktor Anna Harsze




Kategoria Duety – Taniec Współczesny i Jazz
1 miejsce – Karolina Foremny – Daria Samborowska z Gminnego Ośrodka Kultury w Chorkówce – Instruktor Tomasz Berkowicz




Kategoria Duety – Formy Różne
1 miejsce – Kaja Borowiec – Wiktoria Niedbalec ze Szkoły Tańca i Ruchu „SOUL DANCE” Edyta Mędrek-Śliwa, Instruktor Izabela Wójcik oraz Edyta Mędrek-Śliwa
2 miejsce – Barbara Drąg – Karolina Deć ze Studia Tańca Destino – Instruktor Katarzyna Święs




Kategoria Solo – Street Dance
1 miejsce – Weronika Mazur ze Studia Tańca AT DANCE Tomasza Berkowicza w Krośnie – Instruktor Anna Harsze
2 miejsce – Łącka Wiktoria ze Studia Tańca AT DANCE Tomasza Berkowicza w Jaśle – Instruktor Anna Harsze
2 miejsce – Julia Kwilosz ze Studia Tańca AT DANCE Tomasza Berkowicza w Jaśle – Instruktor Anna Harsze




Kategoria Solo – Taniec Współczesny i Jazz
1 miejsce – Jagoda Smolińska, Stowarzyszenie Tańca Fragolin w Krośnie – Instruktor Melania Findysz, Katarzyna Stec Kategoria


Solo – Formy Różne
1 miejsce – Nadia Śliwa ze Szkoły Tańca i Ruchu „SOUL DANCE” Edyta Mędrek-Śliwa, Instruktor Izabela Wójcik, Paulina Bester oraz Edyta Mędrek-Śliwa
1 miejsce – Szela Oliwa ze Szkoły Tańca i Ruchu „SOUL DANCE” Edyta Mędrek-Śliwa, Instruktor Izabela Wójcik, Paulina Bester oraz Edyta Mędrek-Śliwa
2 miejsce – Barbara Drąg ze Studia Tańca Destino – Instruktor Katarzyna Święs
2 miejsce – Wójcik Małgorzata, Stowarzyszenie Tańca Fragolin w Krośnie – Instruktor Melania Findysz, Katarzyna Stec
2 miejsce – Karolina Deć ze Studia Tańca Destino – Instruktor Katarzyna Święs
3 miejsce – Zięba Oliwia, stowarzyszenie Tańca Fragolin w Krośnie – Instruktor Melania Findysz, Katarzyna Stec
3 miejsce – Katarzyna Działo z Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku, Instruktor Dorota Wylaź



_____________________________________________________________________________________

Kategoria Wiekowa pow. 15 lat

Tą kategorie wiekową reprezentowało 8 zespołów (6 Street Dance, 2 Formy Różne), 12 duetów (4 Street
Dance, 6 Formy Różne, 2 taniec współczesny i jazz) oraz 10 tancerzy solowych (3 Street Dance, 4 Formy
Różne, 3 taniec współczesny i jazz)




W kategori tej PUCHAR GRAND PRIX przyznano:
- duetowi tańca Współczesnego: Aleksandra Rzepka oraz Kamil Pawełczyk z Cariva Dance Center Piekary Śląskie





Kategoria zespoły - Street Dance
1 miejsce – Zespół „Omega” z Gminnego Ośrodka Kultury w Chorkówce – Instruktor Tomasz Berkowicz
1 miejsce – SIMPLY SWAGG z Osiedlowego Klubu Kultury Emka Dębica
2 miejsce – New In Town ze Studia Tańca AT DANCE Tomasza Berkowicza w Jaśle – Instruktor Tomasz Berkowicz
2 miejsce – Leżajsk Breakingz Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku, Instruktor Piotr Dec
3 miejsce – D.D.C ze Studia Tańca AT DANCE Tomasza Berkowicza w Krośnie – Instruktor Anna Harsze
3 miejsce – New Weave z Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach.




Kategoria zespoły – Formy Różne
1 miejsce – Explosion ze Studio Tańca Destino, Instruktor Katarzyna Święs
2 miejsce – IMPERIO ze Studia Tańca AT DANCE Tomasza Berkowicza w Krośnie – Instruktor Anna Harsze




Kategoria Duety – Street Dance
1 miejsce – Nikola Chęciek – Weronika Szewczyk z Osiedlowego Klubu Kultury Emka w Dębicy, Instruktor Natalia Barańska
1 miejsce – Piotr Dec – Karol Rogowski z Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku
2 miejsce – Armina Gevorgyan – Dominika Ćwik z Osiedlowego Klubu Kultury Emka w Dębicy, Instruktor Natalia Barańska
2 miejsce – Natalia Raś – Gabriela Wodzińska ze Studia Tańca AT DANCE Tomasza Berkowicza w
Krośnie – Instruktor Anna Harsze




Kategoria Duety – Taniec Współczesny i Jazz
1 miejsce – Aleksandra Rzepka – Kamil Pawełczyk z Cariva Dance Center Piekary Śląskie
1 miejsce – Natalia Hałta – Kinga Kurcharska z Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu, Instruktor
Izabela Serwan




Kategoria Duety – Formy Różne
1 miejsce – Martyna Zagórska – Natalia Masztafiak ze Studia Tańca Destino – Instruktor Katarzyna Święs
1 miejsce – Anna Pękala – Magdalena Kulka ze Studia Tańca Destino – Instruktor Katarzyna Święs
2 miejsce – Gabriela Gruca – Kamila Rówińska ze Studia Tańca Destino – Instruktor Katarzyna Święs
2 miejsce – Barbara Drąg – Paulina Podobińska – Łukaszyk Kinga ze Studia Tańca Destino –
Instruktor Katarzyna Święs
3 miejsce – Gabriela Trojanowicz – Marlena Stachurska ze Studia Tańca Destino – Instruktor
Katarzyna Święs
3 miejsce – Kamila Kisielewicz – Elżbieta Ożóg Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku – Instruktor Dorota Wylaź




Kategoria Solo – Street Dance
1 miejsce – Nikola Chęcek z Osiedlowego Klubu Kultury Emka w Dębicy, Instruktor Natalia Barańska
2 miejsce – Sebastian Praisnar ze Studia Tańca AT DANCE Tomasza Berkowicza w Krośnie
2 miejsce – Dominika Ćwik z Osiedlowego Klubu Kultury Emka w Dębicy, Instruktor Natalia Barańska




Kategoria Solo– Taniec Współczesny i Jazz
1 miejsce – Kinga Kurcharska z Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu, Instruktor Izabela Serwan
1 miejsce – Natalia Hałata z Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu, Instruktor Izabela Serwan
2 miejsce – Melania Findysz, Stowarzyszenie Tańca Fragolin w Krośnie




Kategoria Solo – Formy Różne
1 miejsce – Magdalena Kulka ze Studia Tańca Destino – Instruktor Katarzyna Święs
2 miejsce – Magdalena Pękala ze Studia Tańca Destino – Instruktor Katarzyna Święs
3 miejsce – Julia Tofilska Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku – Instruktor Dorota Wylaź
3 miejsce – Anna Pękala ze Studia Tańca Destino – Instruktor Katarzyna Święs