Zapraszamy na VII Międzynarodowy Konkurs Tańca "Taneczne Talenty"!

 

Już niedługo, 9 i 10 marca 2024 roku, odbędzie się niezwykłe wydarzenie dla wszystkich miłośników tańca - VII Międzynarodowy Konkurs Tańca "Taneczne Talenty". Organizowany przez Studio Tańca AT DANCE oraz Stowarzyszenie Wspieramy, turniej będzie miał miejsce w Zespole Szkół Publicznych w Skołyszynie, pod adresem: Skołyszyn 222, 38-242 Skołyszyn.

To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć niezwykłe występy taneczne i wsparć utalentowanych tancerzy w ich pasji i determinacji.

W sobotę, 9 marca 2024 roku, uczestnicy będą rywalizować w następujących stylach:

  1. Street Dance – (Hip-Hop): Energiczne i ekspresyjne występy, które przenoszą nas w świat ulicznej kultury i ruchu.
  2. Street Dance (Hip-Hop) Show: Dynamiczne choreografie, pełne pasji i emocji, które zachwycą każdego widza.
  3. Street Dance (Hip-Hop) Freestyle: Improwizacja, spontaniczność i swoboda ruchu - uczestnicy pokażą swoje unikatowe style w spontanicznych występach.
  4. Inne Formy Taneczne: Różnorodność i kreatywność - tutaj każdy może zaprezentować swój własny styl i interpretację tańca.

Natomiast w niedzielę, 10 marca 2024 roku, zobaczymy nie mniej imponujące występy w stylach:

  1. Show Dance Modern: Nowoczesne podejście do tańca, łączące elementy różnych stylów w spektakularne choreografie.
  2. Taniec Jazzowy: Energetyczne i rytmiczne występy, charakteryzujące się dynamiką i ekspresją.
  3. Taniec Współczesny: Pełen emocji i głębi, taniec współczesny to sztuka wyrażania siebie i otaczającego świata.
  4. Cheerleading: Dynamiczne układy, akrobacje i synchronizacja - cheerleaderki zaprezentują swoje umiejętności na najwyższym poziomie.
  5. Artystyczny Taniec Akrobatyczny: Połączenie tańca i akrobatyki, które zachwyca nie tylko techniką, ale także wyrazem artystycznym.
  6. TANIEC KLASYCZNY (BALET klasyczny)

W konkursie uczestniczyć można w różnych formach tanecznych, w tym w kategoriach Solo, Duety, Mini Formacje oraz Formacje. Niezależnie od miejsca zajętego przez uczestnika (1, 2 lub 3), wszyscy otrzymają medale (złote, srebrne lub brązowe) oraz dyplom. Najniższe miejsce, które może zająć uczestnik to 3. Ponadto, jury może przyznać GRAND PRIX za wyjątkowo wysoki poziom prezentacji w danej formie tanecznej lub stylu tanecznym.

<-- Regulamin -->

Więcej informacji znajdziesz na naszych profilach w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej www.TomaszBerkowicz.pl. Możesz też skontaktować się z nami pod numerem telefonu 793 499 282.

Dołącz do naszego wydarzenia i ciesz się magicznym światem tańca! ✨🕺💃