Wakacyjne Zajęcia Taneczne dla Dzieci (4-7 lat)

Odkryj Świat Ruchu i Muzyki!

 

Czy Twoje dziecko uwielbia tańczyć do rytmu muzyki? Czy chętnie eksploruje różnorodne ruchy i kombinacje taneczne? Jeśli tak, to nasze zajęcia są idealne dla Twojego Malucha. Nasze hasło przewodnie to: "Bawimy ucząc – Uczymy bawiąc".
 
Zajęcia taneczne dla dzieci na WAKACJACH w każdą środę 16:15 w naszym studio w Jaśle 🥰♥️
Na wakacjach nie ma zajęć semestralnych, w ofercie stałej mamy tylko zajęcia Solo Latino dla dorosłych  (środy 19:15) i zajęcia dla dzieci 4-7 lat ♥️
Koszt karnetu miesięcznego 100 zł 🥰💥
 
Zapisać pociechę można za pośrednictwem linku 👇
 
Zaczynamy 10 lipca (środa), dołączyć można w każdej chwili 😊💥
Zapraszamy Serdecznie♥️🥰
 
 

 

 

Zajęcia dla najmłodszych to mieszanka ćwiczeń ogólnorozwojowych i rytmicznych z prostymi elementami tanecznymi, wzbogacone o liczne zabawy. Krok po kroku dzieci wprowadzane są w świat muzyki i tańca. Podczas zajęć przenosimy się z dziećmi w magiczny świat bajek, filmów i kreskówek, odwiedzając różne zakątki tajemniczego świata. Tańcząc, wcielamy się w role Indian, kowbojów, przenosimy się do dżungli, gdzie uciekamy przed dzikiem i poznajemy jego kolegów.

Dzięki nauce tańca dziecko może odkryć swoje zdolności, zamiłowania i nabrać pewności siebie. Na zajęciach pracujemy nad koordynacją ruchową oraz poprawiamy koncentrację. Chcemy, aby dzieci miały okazję spróbować różnych technik tanecznych, dlatego pomiędzy ćwiczeniami ruchowymi i zabawami uczymy się prostych kroków Walca, Walczyka, Samby, czacz-czy, jive (dżajfa), hip-hopu, rock'n'rolla, disco oraz tańca klasycznego (baletu). Taniec to nieustanna zabawa, która rozwija, a jednocześnie relaksuje.

 Jednak taniec to nie tylko zabawa, ale również doskonały sposób na rozwój fizyczny i psychiczny dzieci w wieku 4-7 lat. Regularne zajęcia taneczne wspomagają rozwój motoryczny, wzmacniają mięśnie i poprawiają wytrzymałość fizyczną. Poprzez różnorodne ruchy i kombinacje taneczne, dzieci rozwijają sprawność i koordynację.

Taniec ma także pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne dzieci, ponieważ pomaga w wyzwoleniu endorfin - hormonów szczęścia, które poprawiają nastrój i redukują stres. Poprzez wyrażanie siebie w tańcu, dzieci uczą się zarządzania emocjami i budowania pewności siebie.

Dołącz do nas, aby Twoje dziecko mogło odkryć piękno tańca, rozwijać swoje umiejętności, cieszyć się ruchem i przede wszystkim świetnie się bawić!