solo latino

solo latino

 

Solo Latino, Salsa, Bachata

 

Latino solo to świetna zabawa dla wszystkich pań – także singielek. Kochasz tańczyć, ale nie masz z kim?

Zapisz się na kurs tańca latino solo, a oprócz relaksu i poprawy humoru zyskasz szczuplejszą sylwetkę i seksapil

Latino solo to zmysłowy, ekspresyjny taniec Gorące rytmy latynoamerykańskie sprawiają, że nogi same rwą się do tańca. W jednej chwili wprawiasz w ruch całe ciało – dotleniasz mózg, wyciszasz nerwy, korygujesz postawę. A co najważniejsze, dajesz upust emocjom i uwalniasz wyobraźnię.

Co to jest Solo Latino?

Solo Latino są to zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie, do muzyki z salsy, samby, rumby, jive i cha-chy oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo. A przy okazji – bezboleśnie zgubić zbędne kilogramy.

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich pań – niezależnie od ich wieku. Są jednak grupy dla dzieci i dorosłych.

Latino solo ma za zadanie poprawić i usprawnić całe ciało. Podczas tańca wzmacniamy poszczególne partie ciała: brzuch, talię, ramiona, barki. Właściwy trening to wysiłek głównie dla ud i pośladków, chociaż taniec, tak naprawdę, rozwija wszystkie mięśnie. Te zajęcia nie tylko kształtują zgrabną sylwetkę, ale również poprawiają humor.

Zajęcia trwają zazwyczaj 60 minut, odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu. Po naszych zajęciach uczestniczki potrafią zatańczyć na parkiecie większość tańców latynoamerykańskich.