Odkryj Świat Tańca w Rozmaitych Lokalizacjach

 

Marzysz o odkryciu pasji do tańca? Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności taneczne w przyjaznej atmosferze, otoczyć się kreatywnymi ludźmi i czerpać radość z ruchu? Jeśli tak, to zapraszamy do naszych różnorodnych lokalizacji, gdzie prowadzimy zajęcia z tańca nowoczesnego, hip-hopu i street dance dla dzieci w różnych grupach wiekowych, a także dla dorosłych!

1. Sanocki Dom Kultury (ul. Mickiewicza 24)

W Sanockim Domu Kultury pragniemy zaszczepić miłość do tańca wśród najmłodszych. Nasze zajęcia skierowane są do dzieci już od 4 roku życia. Posiadamy cztery grupy wiekowe, które zapewniają odpowiedni poziom trudności i dostosowanie do wieku oraz umiejętności uczestników. Od ZENITH mini dla maluchów po ZENITH Crew - naszą grupę reprezentacyjną, gdzie talenty mają szansę zabłysnąć!

2. Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim

W Gminnym Ośrodku Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim również otwieramy drzwi dla miłośników tańca. Nasze zajęcia skierowane są do dzieci od 4 roku życia. Podobnie jak w Sanockim Domu Kultury, prowadzimy cztery grupy wiekowe, a także CLAP TRAP Crew - naszą grupę reprezentacyjną, gdzie talent spotyka profesjonalizm.

3. Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie

Nowy Żmigród to miejsce, gdzie taniec staje się sztuką! Nasze zajęcia skupiają się na dzieciach w wieku 4-12 lat. Dodatkowo, oferujemy także zajęcia Rodziców z Dziećmi, które pozwalają na wspólne spędzanie czasu w rytmie muzyki i ruchu.

4. Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie

W Skołyszynie również tętni życie taneczne! Nasze zajęcia z hip-hopu i street dance są skierowane do dwóch grup wiekowych: 7-11 lat oraz 12-15 lat. Dzieci i młodzież mają okazję rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.

5. Miejski Zespół Szkół nr 6 w Gorlicach

Gorlice to miejsce, gdzie taniec staje się sposobem na aktywność i rozwój osobisty. Nasze zajęcia obejmują różne grupy wiekowe: od najmłodszych (4-7 lat), przez dzieci w wieku 8-12 lat, aż po dorosłych, którzy chcą spróbować swoich sił w Solo Latino. Każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Nie czekaj dłużej! Dołącz do nas w naszych lokalizacjach i odkryj magię tańca już dziś. Zapisy oraz więcej informacji dostępne są na stronach internetowych poszczególnych ośrodków kultury oraz na naszych profilach na mediach społecznościowych.

Zobacz, jak taniec może zmienić Twoje życie!